וגם...

נושא שיתוף הציבור בקבלת החלטות שלטוניות הוא עבורי תפיסה אידיאולוגית. לא פחות מכך. מסיבה זו ולאחר הסכמת יתר החברים, אני פועל להטמיע את הדרישה מנבחרי הציבור להפעיל הליכים לשיתוף הציבור, במסגרת חברותי בפורום הציבורי לאיכות הסביבה באשדוד – בו אני משמש כדוברו. צפו בהרצאת מבוא לקהל הרחב:

בהיותי איש של מילים מזה ארבעה עשורים ויותר, עיסוק נוסף שלי הוא הכתיבה. מלבד בכתיבה שיווקית, הודעות לאמצעי התקשורת, תגובות ומאמרי דעה – אני עוסק גם בכתיבה ביוגרפית.

בחודש ספטמבר 2020 יצא לאור ספרי הראשון: מרקו – האיש שירה בביבי. זהו סיפור חייו של מרקו אשכנזי, איש סיירת מטכ"ל שמימי נעוריו ועד לבגרותו שירת את מדינת ישראל במגוון תפקידים ביטחוניים. מן הסיירת ועד למבצע "סבנה" בו גרם לפציעתו של ביבי נתניהו; מצל"ש הרמטכ"ל דרך צל"ש הנשיא ועד לעיטור המופת; מתפקידים בארץ ובחו"ל בשליחות המדינה דרך המעבר לעסקים הפרטיים ועד להשתלבותו במגרש הפוליטי – הצליח מרקו לאורך מסלול חייו המרתקים לנתב תמיד לפסגות החלטה וביצוע שדרשו אומץ ונחישות בלתי מתפשרים.

הספר, הנקרא בנשימה אחת,

ניתן לרכישה באתר 'אצו ספרי מקור'.

שער הספר: מרקו, האיש שירה בביבי

מאז חודש אפריל 2020 אני עוסק בכתיבת הביוגרפיה של צבי צילקר – מי שכיהן כראש עיריית אשדוד במהלך שבע קדנציות. צילקר מילא תפקידים ממלכתיים נוספים בדרכו המיוחדת לטובת הציבור באשדוד ובישראל.